Rozhodnutí děkana 1. lékařské fakulty UK - počty bodů pro přijetí

V Praze 14. 6. 2024

Rozhodnutí děkana 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy,

o přijímacím řízení na akademický rok 2024/2025

Děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy rozhodl na základě znění zákona č.111/1998 Sb., v platném znění a v souladu s Řádem přijímacího řízení 1. LF Univerzity Karlovy

Takto:

· Všichni uchazeči o studium studijního programu Všeobecné lékařství, kteří získali v přijímacím řízení dne 11.6.2024 na fakultě 86 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium studijního programu Zubní lékařství, kteří získali v přijímacím řízení dne 11.6.2024 na fakultě 126 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

·Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Adiktologie, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 84 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Adiktologie, kombinovaná forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 77 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Ergoterapie, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 37 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Fyzioterapie, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 55 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Nutriční terapie, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 38 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Nutriční terapie, kombinovaná forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 34 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Porodní asistence, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení 10.6.2024 na naší fakultě 33 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium bakalářského studijního programu Všeobecné ošetřovatelství, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení 10.6.2024 na naší fakultě 68 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· Všichni uchazeči o studium navazujícího magisterského studijního programu Adiktologie, prezenční forma studia, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 37 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· U uchazečů o studium navazujícího magisterského studijního programu Aplikovaná fyzioterapie, v kombinované formě, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 29 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· U uchazečů o studium navazujícího magisterského studijního programu Ergoterapie pro dospělé, v kombinované formě, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 19 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· U uchazečů o studium navazujícího magisterského studijního programu Výživa dospělých a dětí, v kombinované formě, kteří získali v přijímacím řízení dne 10.6.2024 na naší fakultě 26 a více bodů, jsou přijati ke studiu.

· U uchazečů o studium navazujícího magisterského studijního programu Výživa dospělých a dětí, v prezenční formě, kteří splnili stanové podmínky pro přijetí, bylo upuštěno od přijímací zkoušky a jsou přijati ke studiu.

prof. MUDr. Martin Vokurka, CSc., v.r.

děkan fakulty

Hodnocení: (hodnotilo 33 uživatelů) spravovat